היחידים שעושים סדר בשרותי תחזוקת הבית בישראל

כאשר כמעט מדי יום מדווחים כלי התקשורת על מחדלים של אנשי מקצוע המגיעים אלינו הביתה, אנו ב- FIXY בחרנו לחרוט על דגלנו את ערך ההוגנות והאמינות כערך עליון.

שלומית מירושלים הזמינה טכנאי מזגנים, שקבע כי המדחס מושבת – תיקון של 1200 ש”ח או לרכוש מזגן חדש. שלומית שילמה 300 ש”ח עבור הביקור והייעוץ ולא היתה שלמה עם האבחנה. שלומית הזמינה טכנאי של פיקסי. הטכנאי החליף קבל ללא תשלום – כחלק מהשירות!  והמזגן חזר לעבוד תקין.

יוסי מרמת גן הזמין חשמלאי בגלל קצר בבית. החשמלאי קבע שארון החשמל של יוסי לא תקין והגיש הצעת מחיר של 2100 ש”ח עבור החלפתו. חשמלאי מומחה של פיקסי מצא קצר שמקורו בשקע בקיר והחליף אותו ללא תשלום – כחלק מהשירות!

אבי מפתח תקווה הפקיד את הסמסונג שלו לתיקון במעבדת סלולר בגלל חוסר קליטה. לאחר שבוע של שיגעון בלי טלפון סלולרי הוא קיבל בחזרה את הטלפון רק כדי לגלות ששילם מחיר מופקע על תקלה שחזרה שוב. הוא פנה לפיקסי, טכנאי הגיע אליו למשרד, תיקן במקום והתשלום? אין. כלול בשירות!

כמה עובדות שכדאי לדעת

בישראל כל אחד יכול להיות טכנאי

על פי החוק בישראל, כל אחד יכול לרכוש ארגז כלים ולהכריז שמעתה הוא טכנאי מוצרי חשמל: מקררים, מכונות כביסה, מזגנים, מייבשים, מדיחי כלים, טכנאי סלולר ועוד. על פי חוק לא חובה להחזיק תעודת הסכמה כדי לתת שירות תיקונים למוצרים הללו

בישראל אין פיקוח על איכות התיקון

כל טכנאי (או כל אדם ללא הכשרה) יכול "לתקן" בביתך ולדרוש כל מחיר שירצה. מכיוון שאנחנו לא מבינים בעבודה שלהם, אנחנו גם משלמים כל מחיר שדורשים מאיתנו. ובגלל המצוקה שחווים עקב התקלה, אף לא נזכרים לבדוק אם בידיו תעודה מקצועית, אם תיקן ואת איכות התיקון.

אין פיקוח על מקצועיות הטכנאי

תגובות חיוביות באתרים, רשתות חברתיות ופורמים, כוכבי דירוג והמלצות ניתן לרכוש או לזייף בקלות באינטרנט.  כאשר מגיע לביתך איש מקצוע/טכנאי,  לעולם  אין לדעת בוודאות מה ההכשרה שלו, מה הידע שלו וכמה ניסיון יש לו.

נתקלת בבעיה? אין למי לפנות!

אם נקלעת בבעיה מול איש מקצוע (תשלום מופרז, תיקון לא איכותי, אי מתן אחריות, גרימת נזק ועוד) מלבד בית המשפט לתביעות קטנות (אשר רבים לא פונים אליו בגלל הטרחה וההוצאה) אין למי לפנות, אין מי שמפקח, אין חוק ואין אכיפה על שירותי אחזקת הבית והתיקונים בישראל.

הכירו את FIXY

שרותי אב בית והתיקונים הטובים בישראל

טכנאים בעלי תעודה מוכרת מטעם משרד התמ"ת

פיקוח על איכות השירות ושביעות רצון הלקוחות

אחריות מלאה על מקצועיות ואיכות התיקון

התחייבות למחירים הוגנים ומשתלמים

הצוות המקצועי שלנו

שרלוטה אשכנזי, משרד

sharlotmeshi@yahoo.com

053-4845050

שגיב פלייסיגר, מנכ"ל

 sflysiger@yahoo.com

 

רינת בן סימון, שיווק

 mingelink@gmail.com
 054-2141056

אסף לביא, מנהל מוקד מכירות

נופית שגב, קשרי לקוחות

nofitsegev86@gmail.com

050-9789879

שמואל ירחי, מנהל טכנאים