טיפים וחשיבות תחזוקת מדיח כלים בבית

טיפים וחשיבות תחזוקת מדיח כלים בבית

 

בבתים רבים ישנו מדיח כלים המאפשר לנו לשטוף כמות גדולה של כלים בצורה מסודרת ומבלי לעמוד במטבח שעות ולשפשף את כהכלים עם סקוצ’. אבל על מנת ליהנות ממדיח הכלים לאורך זמן חשוב להקפיד על הוראות השימוש ולבצע פעולות תחזוקה בסיסיות. הקפדה על אלו תחסוך לכם תקלות מיותרות ותבטיח חיים ארוכים למדיח הכלים. הפעם הבאנו לכם כמה טיפים חשובים לגבי העבודה עם מדיח הכלים.

 

טיפים לתחזוקה ושימוש נכון במדיח הכלים

 

  1. סידור הכלים במדיח – שימו לב שלמדיח הכלים ישנן ממטרות מסתובבות המתיזות מים וסבון על הכלים. חשוב להקפיד לסדר את הכלים כהלכה וששום כלי לא יחסום את תנועת הממטרות.
  2. השתמשו בחומרי ניקוי מתאימים – לצורך ניקוי הכלים יש להשתמש בנוזל ניקוי מיוחד למדיח כלים. שימוש בסבון כלים פשוט יביא להצפת המדיח.
  3. הימנעו מתקופות ארוכות ללא שימוש – אולי תתפלאו לשמוע, אבל דווקא כאשר אינכם משתמשים במדיח הכלים עלולות להתרחש תקלות במשאבת המים של המדיח, לכן חשוב שלפחות פעם בשבועיים תפעילו את מדיח הכלים.
  4. ניקוי והסרת אבנית – פעם בכמה חודשים כדאי להפעיל את מדיח הכלים ללא כלים בתוכו. במקום הטבליות או נוזל הניקוי, הכניסו אך ורק מלח לימון אשר יסייע לניקוי האבנית.
  5. ניקוי הממטרות – הממטרות של מדיח הכלים מתיזות מים באמצעות חורי רסס קטנים. חורים אלו עלולים להיסתם ולשבש את פעולת התזת המים של הממטרות. על מנת למנוע זאת מומלץ מידי פעם לפרק את הממטרות ובאמצעות מחט לוודא שכל החורים פתוחים ואין שום דבר אשר סותם אותם.
  6. ניקוי הפילטר – המדיח מקבל מים ממערכת המים הביתית. בצינור המים ישנו פילטר אשר עשוי להיסתם. מידי פעם יש לפתוח את החיבורים ולנקות את הפילטרים. פילטר סתום יפגע ביעילות זרימת המים. יש לשטוף אותו תחת מים זורמים.
  7. הסירו את שאריות המזון – כאשר אתם מכניסים כלים מלוכלכים למדיח הכלים חשוב לוודא שאין בהם שאריות אוכל. שאריות אוכל מצטברות בתחתית המדיח, משבשות את משאבת המים ופוגעות בניקוי.

 

 

הקפדה על שימוש נכון וביצוע פעולות התחזוקה הבסיסיות תבטיח לכם שימוש ללא תקלות לאורך זמן ותפחית את ההוצאות על שירותי תחזוקה. בחוברת היצרן אשר מגיעה עם מדיח הכלים תוכלו לקרוא בפירוט על הוראות השימוש וביצוע פעולות התחזוקה. כמו כן אנשי השירות שלנו ישמחו להדריך אתכם.

 

Like this article?

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב twitter
Share on Twitter
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin
שיתוף ב pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

גלילה לראש העמוד

מנויי פיקסי

גם בימים של קורונה וסגר כללי,

פיקסי ממשיך לתת שירות מהיר וחיוני למנויים שלו :

קצר חשמלי בבית, מקרר מושבת, מכונת כביסה, טלויזיה, סלולר, מחשב ועוד… כל אלה מוצרים חיוניים בבית ובזמן שלא יהיה מי שיתקן, בזמן של תלונות רבות על אנשי מקצוע שמפריזים במחיר, פיקסי הוכרז כשירות חיוני וממשיך לתת שירות למנויים.

אנו בפיקסי מחוייבים למנויים שלנו: אנו ממשיכים לתת שירות מהבית, הטכנאים ואנשי המקצוע מגיעים לבתי המנויים במיגון מלא: כפפות, מסכות וג'ל.

מנוי בפיקסי הוא חובה בימים אלה!

לפני שיעקוץ אותך איש מקצוע

השאירו טלפון וקבלו ביקור של איש מקצוע חינם

למצטרפים חדשים בלבד

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם