בעלי מקצוע עד הבית - פיקסי

רוב הסטודנים מאד  מוגבלים. אין להם כסף להוצאות לא צפויות ובדרך כלל הם חיים מעבודות זמניות או מימון מההורים. הם גרים בדירות שכורות או דירות שותפים ולרבים מהם יש מוצרי חשמל ישנים ובלויים שכמעט בכל רגע נתון עלולים לקרוס ולהפסיק לעבוד.

בעלי מקצוע מומלצים במרכז הארץ

fixicall  מבית פיקסי מציעים מסלולים מיוחדים לסטודנטים כדי שיוכלו להתרכז בלימודים ולא לבזבז זמן יקר במקרה של תקלות במוצרי החשמל בבית. אנו מציעים שירות של הזמנת טכנאי לתיקון כל סוגי התקלות במוצרי החשמל כמו מקררים, תנורים, מדיחים, מייבשי כביסה, מזגנים, מחשבים ועוד במחירים מופחתים וזולים ביותר בארץ של בעלי מקצוע מומלצים!

אנו גם מציעים שירות מיוחד של טיפול בכל מוצרי החשמל בבית בכל מקרה של תקלה. אנו מציעים לכם תמורת סכום חודשי סמלי להיות מוגנים מכל תקלה במוצרי החשמל בבית וכך לחסוך מכם מקרים של תקלות יקרות כמו מנוע מזגן שמתקלקל.

אגב, גם אם אתם זקוקים לשירות של טכנאי מוצרי חשמל – פיקסי כאן בשבילכם.

אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולהבטיח לעצמכם שקט בכל הקשור לתיקון מוצרי מכשירי חשמל לאורך כל השנה. השירות ניתן בכל הארץ. מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור עימנו קשר וכך להיות מוגנים בעזרת בעלי מקצוע מומלצים במרכז.

זקוקים לתיקון מחשב או כל מוצר חשמלי בבית? צריכים טכנאי דחוף? מלאו פרטים עכשיו וקבלו שירות טכנאים ואחריות לתיקון מכשירי חשמל. 

הנכם מוזמנים להצטרף לשירות של  FIXICALL עם בעלי מקצוע טובים לבית מבית פיקסי – פתיחת קריאה לטכנאי בצורה מהירה ונוחה, 24 שעות ביממה באפליקציה, באתר האינטרנט, בפקס או אימייל.

בתוך זמן קצר טכנאי יתקשר לתאם הגעתו אליכם לתיקון המוצר שהתקלקל

תשלום מוזל לביקור טכנאי!

כמעט כל הקלקולים והחלפים כלולים בשירות עבודות שלא כלולות בשירות מפוקחות על ידי צוות מקצועי.

אנו מחזיקים טכנאים אמינים ומקצועיים תוך כדי פיקוח על התיקון ועל המחיר כדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר עם בעלי מקצוע טובים עד הבית לכל מקום שתבקשו.

 

כמה פרטים קטנים ואנחנו מיד חוזרים אליך לתיאום.

פיקסי - כי על איכות לא מתפשרים
תיקון אייפון בזול
Scroll to top

מנויי פיקסי

גם בימים של מצב חירום, 

פיקסי ממשיך לתת שירות מהיר וחיוני למנויים שלו : 

קצר חשמלי בבית, מקרר מושבת, מכונת כביסה, טלויזיה, סלולר, מחשב ועוד… כל אלה מוצרים חיוניים בבית ובזמן שלא יהיה מי שיתקן, בזמן של תלונות רבות על אנשי מקצוע שמפריזים במחיר, פיקסי הוכרז כשירות חיוני וממשיך לתת שירות למנויים.

פנו אלינו בכל תקלה


לפני שיעקוץ אותך איש מקצוע

השאירו טלפון וקבלו ביקור של איש מקצוע חינם

למצטרפים חדשים בלבד

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם